Print this page
Friday, 28 July 2017 15:18

office furniture Featured

Written by 
Rate this item
(0 votes)

 

  • مبلمان اداری:

مبلمان و دکوراسیون اداری شرکت شما باید به نحوی انتخاب شوند تا علاوه بر تامین نیازهای شما و ظاهری شیک و زیبا ، هزینه بالایی را برای  مجموعه شما ایجاد نکند.

برای طراحی یک محیط اداری باید بیش از همه سعی کنید این محیط را رسمی و در عین حال با خلاقیت و نوآوری طراحی کنید و از طرفی ارگونومیک مبلمان اداری حفظ شود، تفاوتی ندارد که این فضا کوچک باشد یا بزرگ باید سعی کنید به گونه ای این فضا باید طراحی شود که در عین مجهز بودن به همه امکانات با ورود ارباب رجوع و یا مشتریان به این فضا انرژی مثبت و احساس خوب ایجاد شود.

وقتی که مشتریان یا دیگر همکاران شما در تجارتهای مختلف وارد فضای کاری شما میشوند در ابتدا طراحی محیط و جذابیت های آن مورد توجه خواهد بود، بنابراین باید به طراحی و دکوراسیون محیط کار بسیار توجه کنیم.

از طرفی انسان سال‌ها تجربه کسب کرد تا چگونگی و علت استفاده طرح و جنس مبلمان اداری مناسب‌تر را پیدا کند و در طراحی و تولید استانداردها، نکات ایمنی و حفاظتی چه نکاتی رعایت شود.

در این راستا مجتمع صنایع چوب، فلز و الکترونیک ایران چوب با تجربه مهندسین و متخصین زبده خود طراحی، تولید و اجرای فضاهای اداری و مبلمان اداری شما را با بالاترین استاندادها و برترین کیفیت انجام خواهد داد. 

  • ویژگی های یک مبل اداری مناسب :

سیستم‌های متنوع مبلمان اداری شامل میزهای مدیریت، کنفرانس, کارمندی،  منشی، انواع فایلینگ، قفسه بندی و کتابخانه می‌باشد.

مبلمان اداری از جمله وسایلی است که چون بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، انتخاب نوع ارزان یا بی‌کیفیت آن مقرون به صرفه نیست و چیزی نمی‌گذرد که باید دوباره خریداری ‌شود.

امروزه باتوجه به پیشرفت کشور در تولید و ورود تکنولوژی های نوین ساخت میز و مبلمان اداری شاهد محصولات متنوعی هستیم که با تولید محصولات باکیفیت این اطمینان را به مشتریان خود می دهند تا سال ها بتوانند از محصول خریداری شده در شرکت ها و محل کار خود استفاده کنند، که بدون اغراق در این عرصه میتوان محصولات و تولیدات صنایع مجتمع چوب، فلز و الکترونیک ایران چوب را در زمره بهترین ها ارزیابی کرد...

_ برای مثال: میز مدیریت بزرگ به همراه صندلی جذاب و راحت می تواند نشان دهنده قدرت و موفقیت مدیران باشد وقتیکه به مبلمان اداری اشاره می کنیم ناخودآگاه اولین موردی که به ذهن خطور می کند میز مدیریت است و انتخاب مدیریت بسیار متنوع است چرا که میز مدیریت دارای فرم و طرح های بسیار متفاوت است که مدیران و سازمانها میتوانند با سلایق خاص طراحی خاصی برای اتاق خود انجام دهند...

در مقایسه میز مدیریت در گذشته و حال تفاوتی که بسیار حائز اهمیت است این است که قبلا میز مدیریت جهت انجام امور اداری با کاغذ مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر چونکه بیشتر کارها با کامپیوتر انجام میپذیرد باید برای میز مدیریت قابلیت قرار گیری کامپیوتر، مخفی بودن کابلها و اتصالات الکتریکی و... از قبل پیش بینی شود.

البته انتخاب طرح مناسب، با توجه و احترام به خواسته کارمندان و در نظر گرفتن نقطه نظرات آن‌ها انگیزه بیش‌تری در افراد ایجاد می‌کند. این حس که برای حضور کارمندان احترام قائل شده‌ایم و این که ارزش آن را دارند تا در محیطی خوب و ایده‌آل کار ‌کنند، انگیزه و تاثیر متقابل ایجاد کرده، حس خلاقیت افراد را بالا می‌برد..

 

Read 1229 times Last modified on Friday, 28 July 2017 15:18