جمعه, 06 مرداد 1396 ساعت 10:37

انواع درب

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

 

  • انواع درب: 

درب نقش مهمی در طراحی داخلی دارد، اگرچه در یک نقشه بزرگ عناصر کوچکی هستند، اما توجه به جزئیات در دکوراسیون داخلی سبک معماری خاص پدید می آورد.

درب ها به ‌عنوان وسائلی که هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم یک تجربه ملموس خلق می‌کنند که یک تاثیر مهم بر ما می‌گذارند.

مجتمع صنایع ایران چوب با بهره مندی از مهندسین، متخصصان و استادکاران سازنده دربهای چوبی با استفاده ماشین آلات مجهز آماده ارائه انــواع مــحصولات طراحی شده با متدهای روز جهان با بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی می باشد.

مجتمع صنایع ایران چوب علاوه بر انواع درب های ساختمانی درب های ضد سرقت، ضد حریق، ضد آب، نیمه آکوستیک و تمام آکوستیک، PVC ، MDF، تمام چوب، ملامینه، درب های خاص اماکن متبرکه و ... با بیش از دویست مدل مختلف در بازارهای داخلی و خارجی، آماده ارائه طرح میباشد.

مجتمع صنایع ایران چوب جهـت نیل به اهــداف خود که مهـمتـرین آن کـیفـیت بالای محــصولات در راســتای بالابردن کیفیت و در نهایت جـلـب رضایـت مشتریان است با دانشگاهها، شرکـت ها و کارخانجات مطرح در خارج و داخل کشور، همکاری های چشمگیری را انجام داده است، در این راستا با تکیه بر تجربه و تخصص در تجارت جهانی و به منظور تامین نیازهای مشتریان، شبکه بازرگانی قوی و منسجمی را جهت برقراری ارتباط تنگاتنگ با تولید کنندگان تراز اول در کشورهای مبدا ایجاد نموده است.

 

 

بازدید 138508 بار آخرین ویرایش در جمعه, 06 مرداد 1396 ساعت 10:37
محتوای بیشتر در این بخش: « مبلمان اداری