برای اولین بار در خاورمیانه؛ خانه های چوبی دو جداره

چوب قرن ها به عنوان یک ماده طبیعی ساختمانی برای بشر بوده و انسان به وسیله چوب، ساختمانهای مسکونی فراوانی ساخته است . کمتر از ده سال است که شرکت فرانسوی (Brika Wood) ساخت خانه های چوبی دو جداره با طرح خاص را آغاز نموده و آن را به ثبت جهانی رسانده است. (آدرس وب سایت:www.brika wood-ecologie.fr از ابتدای سال 1396 شرکت ایران چوب با بهره گیری از دانش و خلاقیت مهندسان  واحد تحقیق و توسعه این مجموعه ساخت این خانه های چوبی دوجداره متشکل از المان های چوبی درهم قفل شونده (Lego Wood Briks) را  با به کارگیری از تجارب دانش جهانی که منتشر شده بود را بومی سازی و در ظرف مدت " 6 ماه " اجرا نموده است. 

در این روش منحصر به فرد ساخت خانه چوبی بدون استفاده از هرگونه المان فلزی میخ، پیچ و یا چسب انجام می پذیرد . با دیوارهای  (20 سانتیمتری) و اجرای دیوارها و سقف به صورت کاملاً دو جداره می باشد که این خانه را به سازه ای بهینه به لحاظ مصرف انرژی و همچنین عایق صوت تبدیل کرده است.

v      مزیت این روش سرعت بالای اجرای کار و امکان رنگ آمیزی قطعات و ارائه هر نوع طرح خاصی بر روی آن ها می باشد و مقاوم درمقابل زلزله طبق اظهار سازندگان اصلی شرکت فرانسوی تا" 8 ریشتر" می باشد.

تماس با ما

آدرس : تهران - میدان صنعت بلوار خوردین بعد از چهارراه هرمزان شرکت ایران چوب

تلفن :     5 - 88376503 - 021

فکس :         88376502 - 021

ایمیل :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اطلاعات تماس ایران چوب

گالری تصاویر